ÜRETİM

Dünyanın Teknolojisini Fabrikanıza Getiriyoruz

Türkiye’nin en modern ve donanımlı kesici takım firması Karcan, üretiminde kullandığı son teknoloji ürünü Alman ve İsviçre yapımı 5 ve 6 eksenli CNC makineleri ile müşterilerine ‘ limitsiz takım’ seçeneklerinin kapısını açmaktadır.

Gelişen CNC ölçüm tekniklerini de bünyesine alan firmamız, bileme hizmetleri ile ‘Geri Dönüşümü’ mümkün kılmakta ve takımlarınızın ömrünü uzatmaktadır. Tabi ki etkin bir bileme hizmeti ancak ‘ileri teknoloji’ ve ‘uzman’ çalışanların sayesinde mümkün olmaktadır. Burada önemli olan takımın orijinalliğinin korunması ve bileme öncesi hassasiyetin tekrar yakalanmasıdır. Karcan uzmanlığı ve ileri teknolojinin birleşmesiyle ortaya çıkan bu avantaj, maliyetlerinizi büyük oranda düşürmektedir.

KALİTE

İşini Seven Kalite Üretir, Kalite Üreten Dünya'yı Yönetir

Kalite, Eğitim ve Ekip Ruhunun Sonucudur
Karcan Kesici Takım; eğitim, tecrübe ve donanım olarak sektöründe en nitelikli kadroya sahip olan firmadır. Bu avantajı takım ruhu anlayışı ile perçinleyen firmamız, ileri teknolojinin ancak nitelikli uzmanlar sayesinde verimli hale gelebileceğini benimsemiştir.

Kalite, Bilim ve İleri Teknolojinin Sonucudur
Karcan Kesici Takım, küreselleşmenin ve dünya ile rekabet edebilmenin gereği olarak bilimsel ve teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri ivedilikle bünyesine katmaktadır. Nitekim bugün ülkemizin en teknolojik makine ve donanımına sahip olan firmamız, üniversiteler ve diğer bilimsel kuruluşlar ile de koordine çalışarak bilim ve teknolojiyi kendi içerisinde bütünleştirmektedir.

Kalite, Uygun Hammadde ve Malzeme Kullanımının Sonucudur
Karcan Kesici Takım, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçilerin performanslarını yakından takip etmektedir. Hammadde ve malzeme yapısı daima değişkenlik gösterir ve kesici takımlar için en hassas konulardan bir tanesidir. Firmamız bu konuda kendi kalite standartlarını oluşturmuştur. Kendini kanıtlamış, dünyada kabul görmüş sertifikalı tedarikçiler ile çalışmaktadır.

ARGE

Bilim ve Teknolojiyi ‘Karcan’ da Birleştiriyoruz

Ar-Ge departmanımız, uzun yıllar yürütülen iyileştirme çalışmaları ve sektörün daima güncellenen ihtiyaçları sonucu ortaya çıkmıştır. Sektöründe ürettiği çözümler ile lider ve öncü olan Karcan Ar-Ge yönetimi, sahip olduğu deneyimleri ve bilgi birikimi ile ‘kaliteli, uzun ömürlü ve kullanılabilir’ kesici takımlar üretmektedir. Müşteri odaklı üretimi benimseyen ve üretiminin % 70’e yakını özel takımlar olan Karcan için Ar-Ge yönetimi en önemli dinamiklerden birisidir.

Ar-Ge departmanımız olarak misyonumuz; müşterilerimize ekonomik kullanımı mümkün hale getiren çözümler sunmak, teknolojiyi ve global değişiklikleri yakından takip etmek ve yeni fikirler üretip bu fikirleri havacılık, otomotiv, savunma ve kalıpçılık gibi ileri teknoloji sektörlerde uygulanabilir hale getirmektir.

TOP