Karcan Kesici Takım Sanayi ve Ticaret A.Ş sanayi ve üretim merkezi haline gelen Eskişehir’de , ‘karbür kesici takımlar’ üretmek üzere, Genel Müdürümüz ve CEO’muz Sayın Ümit Gezer tarafından 1996 yılında kurulmuştur. Böylelikle Karcan, Türkiye’nin ilk kesici takım üreticisi olarak tarihe geçmiştir.

Kuruluş öncesi deneyimleri ve yenilikçi kimliği ile Karcan, kısa süre içerisinde sektördeki yerini almış ve kesici takım sektöründe söz sahibi olmaya başlamıştır. Bileme hizmetleriyle başlayan bu yükseliş, üretimde kullanılan donanımın ve teknolojinin devamlı güncellenmesi ile sektörün ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen ‘uluslararası bir firma’ olmaya kadar uzanmıştır. Firmamız, karbür kesici takımlarda yüksek bilgi kabiliyeti ve yılların deneyimine sahip olan, yenilikçiliği ilke haline getirmiş uzman ve mühendisleri eşliğinde siz değerli müşterilerimize daima doğru ve kaliteli takım konseptinde garantili ürünler sunmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Karcan Kesici Takım, yüksek teknolojisi ile müşteri memnuniyeti sağlayan, en yüksek hassasiyetle kaliteli ürünler sunan, her alanda ekonomik kullanımları mümkün hale getiren ve sorunlarınıza özel çözümler üretmek için kendini daima gelişime açık tutan bir kuruluştur.

MİSYONUMUZ

Sektöründe; güvenilirliği, ileri teknolojisi, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen bir kesici takım üreticisi olarak faaliyetlerini gerçekleştirmek.

VİZYONUMUZ

Kesici takım üretiminde mükemmele ulaşmak, ulusal alanda yakaladığımız başarıyı uluslararası alana da yayarak, sektöründe global ve lider bir kuruluş olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Bizi biz yapan değerlerimiz vardır

‘En Önemli Yatırım İnsana yapılandır’ felsefesinden yola çıkarak işini seven bireyler yetiştirmeyi amaçlarız. Tüm çalışanlarımız sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışma güvencesi altındadırlar. Karcan’da evrensel insan haklarına aykırı tutumlar kabul edilemez ve çalışanlarımızın sosyo-ekonomik şartları daima gözetilir.

Karcan olarak amacımız sadece ‘kar etmek’ değildir. Ekonomik, kültürel ve sosyal anlamda kalkınmayı desteklemeyi ve bu misyonu en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefleriz. Bu toplum bilinci ile sürdürülebilir projelere imza atmaktayız.Karcan çevreye saygı duyar ve tüm çalışanlarını doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik eder.

Dünyadaki değişimleri yakından takip eder ve buna paralel olarak kendimizi geliştiririz. Fikir üretmekten ve fark yaratmaktan haz duyarız. Sürekli sorgularız, hata yapmaktan çekinmez; hatalarımızdan ders alırız. Eleştirilere açık bir tutum sergileyerek mükemmele giden en kısa yolu bulmaya çalışırız.

Hedeflerimizi yüksek tutup sürekli motivasyon ile çalışırız. Attığımız her adımda kurumsal kimliğimizi dikkate alır, vazgeçmeden sorunların üstüne gider ve başarıya ulaşırız.

TOP