DEĞERLERİMİZ

Hem teorik Çalışmalarımızda hem de uygulama faaliyetlerimizde
bize yol gösteren dayanak noktalarımız; ilkelerimiz vardır:

- Yüksek Verim
- Kalite
- Eğitim
- İleri teknoloji
- Yaratıcılık
- Standart Üretim
- Müşteri Odaklı Üretim
- Yenilik
- Takım ÇalışmasıBizi Biz Yapan Değerlerimiz Vardır;

İnsan: ‘En Önemli Yatırım İnsana yapılandır’ felsefesinden yola çıkarak işini seven bireyler yetiştirmeyi amaçlarız. Tüm çalışanlarımız sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışma güvencesi altındadırlar. Karcan’da evrensel insan haklarına aykırı tutumlar kabul edilemez ve çalışanlarımızın sosyo-ekonomik şartları daima gözetilir.

Toplum ve Çevre: Karcan olarak amacımız sadece ‘kar etmek’ değildir. Ekonomik, kültürel ve sosyal anlamda kalkınmayı desteklemeyi ve bu misyonu en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefleriz. Bu toplum bilinci ile sürdürülebilir projelere imza atmaktayız.

Karcan çevreye saygı duyar ve tüm çalışanlarını doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik eder.

Değişim ve Gelişim: Dünyadaki değişimleri yakından takip eder ve buna paralel olarak kendimizi geliştiririz. Fikir üretmekten ve fark yaratmaktan haz duyarız. Sürekli sorgularız, hata yapmaktan çekinmez; hatalarımızdan ders alırız. Eleştirilere açık bir tutum sergileyerek mükemmele giden en kısa yolu bulmaya çalışırız.

Kararlılık: Hedeflerimizi yüksek tutup sürekli motivasyon ile çalışırız. Attığımız her adımda kurumsal kimliğimizi dikkate alır, vazgeçmeden sorunların üstüne gider ve başarıya ulaşırız.